Ogłoszenia

Obecnie parafią administruje dziekan ks. Janusz Parkitny. Poniżej kontakt:

Parafia Rzymsko- Katolicka
p. w. św. Stanisława Biskupa Męczennika
ul. 18 Stycznia 50, 98-300 Wieluń
stanislawwielun@gmail.com
tel. 43 843 88 75

 

PIESZA PIELGRZYMKA  MIERZYCE – JASNA GÓRA

Bardzo trudne dni za nami. Pożegnaliśmy naszego ks. prob. Czas ten pokazał nam, jak ważnym jest być razem na modlitwie i wspólnym dziękczynieniu. Nagła śmierć ks. prob. przerwała jego prace, podejmowane dla nas i naszej parafii. W ostatnich dniach życia ks. Łucjan zapowiadał i intensywnie przygotowywał kolejną pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę. Dziś pragniemy mocno Mu powiedzieć: dokończymy te duszpasterskie plany. Pójdziemy na Jasną Górę w wyznaczonym przez ks. Łucjana terminie.

Pójdziemy, by podziękować za naszego dobrego, Maryjnego duszpasterza. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania. Tak jak w tych trudnych dniach byliśmy razem, bądźmy też razem na dziękczynnej pielgrzymce za naszego przewodnika do Maryi Jasnogórskiej. Zapraszamy dotychczasowych pielgrzymów, którzy  już zaznali radości ks. Łucjana na pielgrzymkach. Zapraszamy nowych pielgrzymów-z Wami nasze dziękczynienie za ks. Łucjana będzie mocniejsze. Zapraszamy młodzież, ks.Łucjan zawsze na was liczył i do końca na was czekał. Zapraszamy wreszcie dobrych ludzi także z innych parafii.

Księże Łucjanie! Dokończymy za Ciebie Twoje plany. Pokażemy, że nie gaśnie w nas duch pielgrzymowania, przez Ciebie zapoczątkowany.

Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 27-31.07.2021r.

Zapisów można dokonywać u Pana Grzegorza Wielgata Mierzyce 166A pod tel +48884310883   lub  w parafii św. Jana Chrzciciela w Łaszewie tel: +48438866576.